Nadcházející semináře a jiné akce


Letní víkendový workshop

s Martinem Skálou
Cena 2000 Kč
Víkend 18.-19.8

Pokud byste měli zájem o účast, napište na info@psychopompos.cz

Splendor Solis
Zážitkový seminář pro seznámení se s alchymickým dílem Salomona Trismosina ze 16. stol. V autorské interpretaci Martina Skály odkazující na proces transcendence popsaný Carlem Gustavem Jungem. Seminář nabízí hlubší porozumění životnímu příběhu účastníků, jejich životní cestě, osobnímu mýtu či metafoře.


Forever JUNG - seminář a oslava Jungových 143 narozenin

Seminář
26.7. od 19:00

26. července tomu bude 143 let, kdy se narodil švýcarský lékař, psychoterapeut a zakladatel analytické psychologie C. G. Jung. Stejně jako Jung i Jungův institut v Curychu slaví 70. výročí od založení a slaví ojedinělým způsobem. V Museum Lagerhaus je otevřena širokému publiku poprvé sbírka obrazů Jungových pacientů a pacientek, kterou se v rámci připravovaného semináře probereme.

Seminář povede religionista Jiří Karban a umělkyně Elena Pecenová. K nahlédnutí bude dokonce i publikace, která vyšla v rámci výstavy.

Po semináři následuje volný program. Všichni jste srdečně zváni.


Program dalších akcí se dotváří

Leták s programem
Události na Facebooku

Dárkové poukázky

Nabízíme též dárkové poukázky na semináře Martina Skály, pokud chcete někoho potěšit nebo třeba dát impuls potřebný k tomu, aby se dotyčný odhodlal na seminář přijít, napište nám na info@psychopompos.cz